• Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

• W środę 27 marca dwaj uczniowie: Stanisław Wąsik z klasy IV i Piotr Żyła z klasy V reprezentowali naszą szkołę w gminnym etapie eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, który odbył się remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Ożarowie. Mimo że chłopcy po raz pierwszy uczestniczyli w turnieju, to wykazali się dużą wiedzą i świetnie poradzili sobie z pytaniami testowymi.

Stanisław Wąsik zajął II miejsce w grupie młodszej, a Piotr Żyła zajął II miejsce w grupie starszej.

Obaj chłopcy zakwalifikowali się do etapu powiatowego turnieju, który odbędzie się w kwietniu.

Gratulujemy.

• Uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet

• Sympatyczne marcowe święto w naszej szkole .

Cudowne spotkanie, pełne humoru przedstawienie w wykonaniu naszych uczniów i dzieci z oddziału przedszkolnego, a także chwile wzruszeń

Podczas uroczystości miała również miejsce prezentacja pracy Świetlicy Środowiskowej działającej w naszej szkole.

• Dzień Kobiet

• Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych, 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji w każdej z klas i Oddziale Przedszkolnym.

Chłopcy złożyli życzenia, tradycyjnie zaśpiewali swoim koleżankom uroczyste „100 lat”, i wręczyli piękne niespodzianki.

Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.