• Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni.

Tradycyjnie Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, poprzez którą uczniowie mogli przekazać sobie życzenia i miłe słowa na własnoręcznie wykonanych serduszkach i kartkach walentynkowych.

• Wizyta podróżnika

• W naszej szkole gościł podróżnik Mateusz Chołody. W spotkaniu wzięli udział chętni uczniowie z kl. 0– IV którzy wysłuchali opowieści o Egipcie. Gość mówił o położeniu geograficznym tego państwa, jego powstaniu, kulturze i przyrodzie. Uczniowie mieli możliwość zmierzenia na globusie odległości z Warszawy do Kairu. W swojej niezwykle barwnej opowieści pan Mateusz wykorzystał zdjęcia i filmy nagrane podczas podróży na kontynent afrykański. Uczniowie mieli też możliwość przymierzyć egipskie stroje oraz zobaczyć tamtejsze pamiątki. Spotkanie stało się dla uczniów ciekawą lekcją historii i geografii.