• Dzień Przedszkolaka

• Okazji Dnia Przedszkolaka życzymy wszystkim przedszkolakom aby uśmiech nigdy nie schodził im z buziaków. Aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł że sobą wiele cudownych i pozytywnych doswiadczeń niech wasze marzenia się spełniają!!

• Międzynarodowy Dzień Kropki

• 15 września to oczywiście Międzynarodowy Dzień Kropki 🙂 Ananaski🍍 z tej okazji poznały historię dziewczynki Vashti, która dzięki kropce odkryła że w każdym z nas drzemie jakiś talent. Pokonały kropkowy tor przeszkód, szukały dwóch połówek kropki oraz wykonały piękne obrazy przy użyciu farb i paluszków.

DZIEŃ KROPKI - matematyczne wyzwanie Kropkowe sudoku, łączenie kropek w kwadraty i zwierzęce kształty, łączenie kropek z tymi samymi wynikami - tak Międzynarodowy Dzień Kropki uczcili uczniowie klas IV - VIII

• Wizyta Strażnika Miejskiego

• Dziś tj. 14 września nasza szkołę odwiedził pan strażnik miejski z Ożarowa który przybliżył dzieciom 5-6 letnim oraz uczniom klasy 1 i 3 podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniał numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w różnych sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia. Dzieliły się także swoimi doświadczeniami, pokazały, że są odpowiedzialne i wiedzą, jak należy się zachowywać w drodze i w najbliższym otoczeniu.