• Konstytucja 3 maja

• Uczniowie naszej szkoły podczas uroczystego apelu poznali historię symboli narodowych oraz okoliczności ustanowienia Konstytucji 3 maja

• Dzień Ziemi.

• 22 kwietnia to Dzień Ziemi z tej okazji Ananaski cały tydzień rozmawiały o swojej planecie Ziemi, poznały kodeks małego ekologa dzięki któremu wiedzą jak dbać o planetę żeby była czysta i zdrowa. Wiedza jak segregować śmieci i co to jest recykling. Wykonały piękne roboty z pudełek po lekarstwach. Ananaski to zieloni przyjaciele Ziemi

ZIEMIA NASZYM DOMEM

Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy pierwszej przygotowali i przedstawili koleżankom i kolegom z oddziału przedszkolnego oraz klasy trzeciej inscenizację pt. „Kto ma olej w głowie?”.

• „Młodzież zapobiega pożarom”.

• W dniu 31 marca 2023 r. w remizie OSP w Ożarowie odbyły się eliminacje miejsko - gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Uczestnicy zmierzyli się z testem, który składał się z 20 pytań zamkniętych oraz 20 pytań otwartych. Naszą szkołę reprezentowali: w grupie I (klasy I -IV) - Lena Lenartowicz - uczennica klasy I, w grupie II (klasy V – VIII) - Franciszek Lenartowicz - uczeń klasy VIII. Lena zajęła III miejsce, zaś Franciszek I miejsce. Franciszek Lenartowicz będzie reprezentował naszą szkołę oraz gminę Ożarów na szczeblu powiatowym konkursu w Opatowie.

• III KIERMASZ WIELKANOCNY W OŻAROWIE.

• Stoisko zorganizowane wraz ze Świetlicą Środowiskową w Janowicach.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w jego przygotowanie i organizację

Zebrane pieniążki zostaną przeznaczone na pomoc osobom chorym z gminy Ożarów.

• Góra grosza

• Grosz do grosza, a będzie kokosza!

Zakończyliśmy tegoroczną akcję GÓRY GROSZA, która trwała w naszej szkole od listopada. Jej celem było pozyskanie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci przebywających w pieczy zastępczej.

Z dumą informujemy, że zebraliśmy 307,69 zł!

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do zbiórki

Pieniądze zostały dzisiaj wysłane do #TowarzystwoNaszDom/Our home Association.

Akcję koordynował Samorząd Uczniowski.